На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу приймаються: - громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби; - військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою; - військовослужбовці, які проходять строкову військову службу; - військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.
Сьогодні, 25 лютого, голова райдержадміністрації Артем Багінський провів чергове нерозширене засідання колегії райдержадміністрації. Участь у засіданні взяли заступник голови райдержадміністрації Олексій Мірчук, керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Васечко, голова районної ради Олександр Чорнієвич та інші члени колегії. На порядок денний виносились наступні питання: - про підсумки діяльності Хмельницької районної державної адміністрації Хмельницької області за 2020 рік;
Уряд в черговий раз вдосконалив програму “Доступних кредитів 5-7-9%”, збільшивши максимальну допустиму державну допомогу з 200 тис. до 400 тис. євро на період карантину та протягом шести місяців після його скасування. Таке рішення було прийнято сьогодні, 24 лютого, на черговому засіданні Кабінету Міністрів України.
Сьогодні, 24 лютого, в Хмельницькій райдержадміністрації проведено нараду з міськими, селищними, сільськими головами територіальних громад новоствореного Хмельницького району. Перша ознайомча зустріч відбулася під головуванням керівника райдержадміністрації Артема Багінського, його заступника Олексія Мірчука та за участю голови Хмельницької районної ради Олександра Чорнієвича. До участі у нараді долучилися й керівники структурних підрозділів адміністрації та її апарату, кожен з яких проінформував присутніх про основні напрямки подальшої співпраці та проблемні питання, які в ході неї виникають.
Хмельницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області інформує, що останнім часом в області почастішали випадки потрапляння в обіг харчових продуктів із простроченим терміном придатності, про що свідчать збільшення кількості скарг споживачів щодо придбання таких харчових продуктів. Законом України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» передбачено, що оператор ринку харчових продуктів, відповідальний за інформацію про харчовий продукт, – це суб’єкт господарювання, під найменуванням якого харчовий продукт вводиться та перебуває в обігу, а для імпортованих харчових продуктів – імпортер.
Урядом був впроваджений механізм компенсацій для громадян, у яких встановлене електроопалення. Для цього Верховна Рада підтримала виділення 1,4 млрд грн. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль із трибуни Верховної Ради під час «Години запитань до Уряду» 19 лютого. «За інформацією Міністерства соціальної політики, компенсацію за електроопалення отримають майже 572 тисячі споживачів, а середня субсидія складе близько 570 гривень», — підкреслив Прем’єр-міністр.
Як державний символ – Державний Герб України, тризуб був затверджений постановою Верховної Ради України №2137-XII від 19 лютого 1992 року. Це один із трьох державних символів нарівні з прапором і гімном. В Конституції України сказано, що головним елементом Державного Герба України є Знак Княжої Держави Володимира Великого.
Уряд запровадив введення адаптивного карантину в Україні з 24 лютого. Діятимуть чотири рівні епідемічної небезпеки, за якими і встановлюватимуться ті чи інші обмежувальні заходи. Відповідний проєкт постанови представив під час засідання Уряду Міністр охорони здоров’я Максим Степанов. «Ми маємо вагомі досягнення у боротьбі з пандемією: це стабілізація поширення на території України захворюваності на COVID-19.
Сьогодні під керівництвом голови адміністрації Сергія Гамалія відбулася нарада керівного складу цивільного захисту області з підбиття підсумків роботи у 2020 році та визначення завдань на 2021 рік. До участі в нараді долучилися перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін, начальник ГУ ДСНС в області Едуард Братко, начальники цивільного захисту районів та територіальних громад – голови райдержадміністрацій та міських, селищних, сільських рад, начальники обласних спеціалізованих служб цивільного захисту, голови територіальних громад, керівники окремих структурних підрозділів ОДА, керівний склад Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області та інші запрошені.
Сьогодні, 16 лютого, голова райдержадміністрації Артем Багінський провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Участь у засіданні взяли начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Остафійчук, інші члени комісії, запрошені. На порядок денний виносились наступні питаня: - щодо повернення малолітньої дитини з КНП «Хмельницький обласний спеціалізований будинок дитини» на виховання в біологічну сім’ю; - про надання висновку органу опіки і піклування Хмельницької райдержадміністрації щодо доцільності (недоцільності) позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей;
З 11 по 18 лютого у Вінницькій, Черкаській, Полтавській, західних та північних областях України очікується суттєве погіршення погоди зі зниженням температури, хуртовинами, сильними поривами вітру до 15-20 м/с та місцями ожеледь. Для підготовки регіонів до зустрічі південного циклону, під головуванням Міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Європейська і євроатлантична інтеграція, верховенство права та економічна свобода є серед ключових пріоритетів у наступні роки для розвитку бізнесу в Україні. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час онлайн-зустрічі з Генеральним директором Конфедерації Європейського бізнесу Маркусом Бейрером та представниками європейських компаній в ході робочого візиту до Брюсселя (Королівство Бельгія) 10 лютого.