Метою проведення цього заходу є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми. Поліцейський розповів дітям про основні види насильства, наголосив, що у будь-який час діти можуть звернутись до поліції незалежно від того, хто кривдить дитину - однолітки чи батьки.
Сьогодні, 27 квітня у райдержадміністрації представлено нового очільника Хмельницького районного відділення Національної поліції Хмельницького відділу поліції ГУНП України в Хмельницькій області. Ним став Беспалий Ігор Володимирович. До цього він очолював поліцію Чемеровецького району. Представив Ігоря Володимировича начальник Хмельницького міського відділу Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області – Василь Птащук.
Також, голова райдержадміністрації Артем Багінський привітав нового начальника поліції із призначенням на посаду та побажав новопризначеному керівнику успіхів у роботі й наголосив на плідній подальшій співпраці.
У районі на Великдень забезпечено публічну безпеку і порядок, не допущено виникнення конфліктів на міжконфесійному грунті, правопорушень під час проведення богослужінь. Працівниками Хмельницького РВП було створено 4 піших та 8 мобільних групи на території району з метаю забезпечення публічної безпеки і порядку під час культових відправ на Великдень. Ситуація у районі стабільна, богослужіння відбулися або в закритому режимі – без участі вірян, або з їх мінімальною кількістю. Дякуємо всім настоятелям храмів та вірянам, що дослухалися до закликів залишатися вдома і святкувати в родинному колі.
2 квітня 2020 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 255, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». У зв’язку з цим Хмельницьким районним відділення поліції Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області, що очолює Ігор Беспалий проводиться інформаційна робота серед релігійних громад району щодо запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Таким чином, станом на сьогодні храми Української Православної Церкви відкриті, богослужіння в них звершується в закритому режимі за участі мінімальної кількості осіб, необхідних для звершення уставного богослужіння. У позабогослужбовий час люди можуть відвідувати храм, тому потрібно не допускати скупчення людей та слідкувати за дотриманням відповідних санітарних та протиепідемічних заходів. Будь-яке скупчення людей в храмі або на церковному подвір’ї буде розцінюватись правоохоронцями як порушення правил карантину.
Штраф за порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічни правил і норм може становитиме від 17 тис. до 32 тис. гривень. «За» проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» проголосувало 344 народних депутатів. Законопроект прийнято за основу та в цілому. Кодекс України про адміністративні правопорушення доповнено ст. 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей», згідно якої порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями, тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
8 травня 2019, дільничні офіцери поліції та працівник ювенальної превенції Хмельницького районного відділення поліції спільно із молодіжним правовим рухом «ХОМА» провели лекцію у Водичківській ЗОШ І-ІІ ступенів на тему «Безпека на дорозі», після чого приймали участь у урочистих заходах до дня примирення.
Вже стало традицією в день Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відвідувати ветеранів війни. Так цього року заступник начальника Хмельницького районного відділення поліції Петро Власюк і голова Малиницької сільської ради Микола Маренок, з теплими привітаннями та гостинцями завітали до ветерана Івана Чіхіри, який пройшов випробування тих страшних подій 1939-1945 років. Весь особовий склад Хмельницького районного відділення поліції дякує Івану Чіхіри за доблесть і відвагу і бажає йому стійкості, витримки, побільше здоров’я, благополуччя в родині і мирного неба над Україною, яке свого часу він відвойовував у загарбників.
Єдиний в України мобільний ветеринарний пункт, який створили на базі кінологічного центру Головного управління Національної поліції Хмельницької області, вирушив з місією у зону проведення операції об‘єднаних сил. Мета відрядження – надання необхідної медичної допомоги поліцейським службовим собакам, які разом з кінологами несуть службу на Сході країни і допомагають виявляти вибухівку, наркотики та нелегальну зброю. До складу мобільної бригади, яка надаватиме необхідну медичну допомогу чотирилапим правоохоронцям, увійшов, начальник Хмельницької районної державної лікарні ветеринарної медицини, заслужений ветеринарний лікар України, професор Кирило Чумаков, а також заступник начальника відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України Ярослав Красьоха та начальник кінологічного центру ГУНП в Хмельницькій області Олексій Дяк.