Хмельницька района державна адміністрація

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щоранку о 9-й годині в Україні оголошена загальнонаціональна хвилина мовчання.

Вшановуємо пам’ять усіх українців, які загинули під час війни – захисників та захисниць України, цивільних та дітей!

Щеплення рятують життя! Як дізнатися свій вакцинальний статус

За останні 50 років вакцинація врятувала 154 мільйони життів по всьому світу!
Однак зараз спостерігається тривожна тенденція — рівень планових щеплень знижується і в Україні, і глобально. Це підвищує ризик поширення небезпечних хвороб, таких як дифтерія, кашлюк та правець.
Вакцинація важлива і для дітей, і для дорослих. За національним календарем щеплень діти до 16 років повинні отримати щеплення від десяти інфекційних хвороб, а дорослі — ревакцинуватися від дифтерії та правця кожні 10 років, починаючи з 26-річного віку.
Статистика вказує на стрімке зростання захворюваності: за 7 місяців 2024 року зареєстровано 5602 випадки кашлюку, що значно перевищує показники минулого року. Також є зареєстровані випадки правця та дифтерії. Епідемія дифтерії в Україні востаннє спостерігалася в 90-х роках, коли захворіли близько 20 тисяч людей, і майже 700 з них померли.
Якщо не знаєте, чи були ви щеплені, перегляньте медичну карту або зверніться до свого сімейного лікаря, який допоможе відновити вашу історію щеплень. З огляду на переміщення населення через війну, Центр громадського здоров’я України та МОЗ розробили рекомендації для внутрішньо переміщених осіб з отримання даних про вакцинацію.
Де отримати щеплення? В Україні щеплення за Національним календарем є безоплатними. Зверніться до свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра, щоб отримати необхідні вакцини.
Вакцинуйтеся та захистіть себе і своїх близьких!
З 1 серпня в Україні триває кампанія додаткової імунізації проти кашлюку, дифтерії та правця. Усі щеплення за Національним календарем — безоплатні. Для отримання щеплення зверніться до сімейного лікаря або найближчого закладу охорони здоров’я.

Відкрито реєстрацію на програму LIFT!

Якщо ви молодий підприємець чи підприємиця із малої громади і шукаєте можливості для розвитку свого бізнесу, тоді поспішайте зареєструватись на програму бізнес-підтримки LIFT.
Що пропонує LIFT?
Індивідуальні консультації з експертами_ками у сфері фінансів, маркетингу, PR, юриспруденції, автоматизації бізнес-процесів, експорту та багато іншого.
Допомогу у розробці бізнес-плану і підготовці заявки на грантове фінансування.
Офлайн-зустрічі у Києві із провідними підприємцями_ицями та експертами_ками для обміну досвідом і налагодження ділових контактів.
Завдяки участі, ви здобудете необхідні знання та навички для розвитку та масштабування власної справи, а також матимете можливість отримати грантове фінансування у розмірі 10 000 доларів США на реалізацію затвердженого бізнес-проєкту та досягнення бізнес-цілей.
LIFT допоможе вам не лише адаптуватися до нових реалій, але й побудувати стійкий та успішний бізнес!
Хто може взяти участь?
Молоді підприємці та підприємиці віком до 29 років з громад до 100 000 осіб, які не менше одного року ведуть офіційно зареєстровану підприємницьку діяльність та готові розвивати свій бізнес.
 Реєструйтесь прямо зараз та відкрийте нові можливості для свого бізнесу!
Проєкт LIFT реалізується Home of Startups Accelerator в межах програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки USAID – US Agency for International Development та виконується IREX у партнерстві з Making Cents International (MCI).

У Хмельницькій РВА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні, 4 жовтня, під головуванням першого заступника голови Хмельницької РДА Віктора Паламарчука, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.
Участь у засіданні взяли члени комісії, а також запрошені та законні представники дітей – батьки. З питаннь порядку денного доповіла начальниця служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Остафійчук .
З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей, до комісії з заявами звернулися мешканці Ярмолинецької та Староостропільської територіальних громад Хмельницького району.
Комісією розглянуто питання щодо усиновлення дітей дружини та створення прийомної сім’ї. Дані питання попередньо були детально опрацьовані фахівцями служби у справах дітей райдержадміністрації.
За результатами засідання прийнято компетентні, виважені рішення, направлені на забезпечення соціально-правового захисту дитини, згідно чинного законодавства та взяті на контроль до їх повного виконання. Адже основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

Вебінар “Отримання компенсації за знищене майно 2.0”

На вебінарі обговорять нові можливості послуги єВідновлення, зокрема, щодо отримання компенсації за знищене майно. Також будуть надані відповіді на питання, які були озвучені під час попереднього вебінару.

Спікери:

Марина Бобраніцька, начальник управління системного розвитку надання адміністративних послуг;
Катерина Наложитова, старший програмний менеджер напряму «Відновлення» у Фонді Східна Європа.
Модераторка:

Катерина Печончик, начальник відділу розвитку мережі надавачів адміністративних послуг та підвищення якості надання адміністративних послуг.

Вебінар доступний за посиланням.

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щоранку о 9-й годині в Україні оголошена загальнонаціональна хвилина мовчання.

Вшановуємо пам’ять усіх українців, які загинули під час війни – захисників та захисниць України, цивільних та дітей!

Освітній форум до Дня працівників освіти « Будуємо майбутнє: освітні тренди»

Хмельницькою обласною військовою адміністрацією організовано освітній форум до Дня працівників освіти « Будуємо майбутнє: освітні тренди».
Учать у заході взяв перший заступник голови Хмельницької РДА Віктор Паламарчук. Також були присутні керівники області, народні депутати України, представники Міністерства і Науки України, місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій та освітяни Хмельниччини.
Форум розпочався з урочистостей та відзначення найкращих працівників закладів освіти області. Сьогодні активно удосконалюється проєкт Нова українська школа. Відтак, учасники обговорили ряд актуальних питань, що стосуються освітнього процесу та безпосередньо здобувачів освіти. Найбільш акцентували увагу на важливості патріотичного виховання дітей, оновленні професійно-технічної освіти, необхідності збереження потенціалу дошкільної освіти та на адаптації освітніх програм в умовах воєнного стану.
Також розглянули ряд питань, що стосуються фахової передвищої освіти та
інтеграції інноваційних методик та технологій в освітній процес. Це в свою чергу сприятиме підвищенню ефективності навчання.
Даний захід став платформою для обміну думками та ідеями, що сприятиме розвитку освітньої сфери в регіоні та покращенню надання освітніх послуг.

Цифровий проєкт Мінсоцполітики «Електронний кейс-менеджмент» — у короткому списку престижної премії European Social Service Awards

 Цифровий проєкт Мінсоцполітики «Електронний кейс- менеджмент», створений у співпраці з World Food Programme та UNICEF Ukraine, потрапив до короткого списку European Social Services Awards. Організатори премії відзначили ефективну роботу команди авторів у сфері цифрової трансформації соціальних послуг.
Щорічна церемонія European Social Services Awards (ESSA) відзначає видатні досягнення у сфері соціальних послуг та висвітлює нові успішні підходи та надзвичайну роботу, яку виконують фахівці державних соціальних послуг, спонсори, постачальники та надавачі.
Проєкт «Електронний кейс-менеджмент» покликаний спростити доступ громадян до соціальних послуг та оптимізувати роботу соціальних працівників та кейс-менеджерів, аби ті надавали послуги комплексно і швидко.
 Будь ласка, підтримайте наш проєкт голосом тут: https://essa-eu.org/vote-2024/
Детальніше читайте на сайті: https://www.msp.gov.ua/news/24085.html

Забіг “Сталевий кордон 3.0”

Друзі, запрошуємо на благодійний спортивний захід,
забіг “Сталевий кордон 3.0”!
Вже 800+ учасників, тому поспішайте!
м. Хмельницький, парк ім. Чекмана, сцена (локація за посиланням) або онлайн по всій Україні.
Дистанції: 3 км / 1 км / 200 м (дитяча) відбудеться 5 жовтня
Старт: 11:00 (реєстрація на старті відкрита з 9:30 до 10:50)
Мета: зібрати кошти на РЕБ для прикордонників, які виконують завдання у зоні бойових дій.
Реєструємось:

Уряд ухвалив Стратегію демографічного розвитку України

Кабінет Міністрів України затвердив Стратегію демографічного розвитку України до 2040 року, розроблену Міністерством соціальної політики. Це крок для подальшої реалізації демографічної політики і протидії викликам, зумовленим агресією рф, а також один із індикаторів виконання Плану України з реалізації ініціативи Європейського Союзу Ukraine Facility, націлений на покращення ситуації на ринку праці і рівня життя українців. Документ визначає демографічні загрози для розвитку України та шляхи їх подолання.

«Україні є на чому будувати майбутнє: зручні цифрові державні сервіси, доступна медицина, комфортний клімат, значна культурна спадщина. Ми можемо стати світовим центром розвитку військових технологій, надаватимемо послуги з реабілітації та протезування, розпочнемо відбудову інфраструктури, краще ніж було, що відкриє можливості для професійної і карʼєрної самореалізації. Усвідомлення всіх цих переваг сприятиме тому, що українці будуть повертатися на Батьківщину», — зазначила Оксана Жолнович, Міністерка соціальної політики України.

Стратегія демографічного розвитку України України спрямована на реалізацію галузевих політик для підвищення народжуваності, зниження рівня передчасної смертності та повернення мігрантів. Документ також передбачає створення наскрізних умов для комфортного життя в Україні: доступне житло, якісна громадська інфраструктура, безпечне середовище, безбарʼєрність, інклюзивний ринок праці та соціальна згуртованість населення із забезпеченням рівних прав і можливостей, свободи і гідності громадян.

Наступний етап — напрацювання та наповнення Міністерством соціальної політики спільно з іншими відповідальними інституціями Плану заходів, які забезпечать злагоджену реалізацію Стратегії для досягнення демографічного розвитку України.

Нагадаємо, Міністерство соціальної політики розробило Стратегію демографічного розвитку до 2040 року за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, спільно із широким колом представників експертного середовища, залученням Інституту демографії та проблем якості життя НАН України, органів влади, міжнародних партнерів, експертів з демографії з різних країн.

Left Menu Icon