Анатолій Катеренчук провів апаратну нараду

Сьогодні, Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА, провів апаратну нараду.

Під час наради з керівниками структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації Віктора Паламарчука та Заряни Попадіної, а  також  керівника апарату Вадима Штойка, начальник районної військової адміністрації  Анатолій Катеренчук проаналізував найважливіші питання життєдіяльності району.

На апаратній нараді керівники прозвітували про основні напрямки своєї діяльності, виокремили проблемні питання у відповідних галузях й шляхи їх вирішення та визначили пріоритети на поточний період.

За результати наради очільник району дав окремі доручення заступникам, керівнику апарату та керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.