Продовжуємо впровадження проєкту “Гвардія наступу”

Продовжуємо впровадження проєкту ” Гвардія наступу”. Для посилення українських сил оборони саме у наступальних діях зі звільнення усіх окупованих територій високовмотивованими воїнами держава розпочала національну кампанію з рекрутингу.

Протягом минулого тижня відбулося ряд зустрійчей у територіальних громадах Хмельницького району з представниками підприємств, установ, організацій, ДФТГ, які функціонують на територі громад, де проведено агітаційні заходи представниками силових та державних структур, місцевих органів влади, які залучені до проведення агітаційних заходів серед населення.

Зустріч проведено за дорученням, Анатолія Катеренчука, начальника Хмельницької районної військової адміністрації, Заряною Попадвною, заступницею начальника районної військової адміністрації, Сергія Стучинського,  начальника відділу поліції №1 Хмельницького районного управління поліції, представників Національної поліції України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України.

Зустрічі відбулися у Старокостянтинівській, Староостропільській, Миролюбненській, Теофіпольській, Наркевицькій територіальних громадах.

Присутніх ознайомили із умовами вступу до бригад, проходження служби, пакету соціальних гарантій для бажаючих проходити службу.

Комплектування цих бригад ґрунтується саме на наборі сміливих, мужніх, сильних, вмотивованих людей, які добровільно записуються до бригад, які мають зміцнити українські сили під час майбутнього наступу та звільненні територій від ворога. На людях, які здатні самостійно ухвалювати рішення, вмотивовані звільняти українську землю та наших людей.

Триває запис до 8 бригад  добровольців. Національна гвардія України запрошує у «Буревій», «Червону калину», «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан» та легендарний «Азов». У Державній прикордонній службі України добровольців чекають у бригаді «Сталевий кордон». У Національній поліції України – у штурмовій бригаді «Лють».

Долучитися до «Гвардії наступу» можна онлайн, заповнивши заявку на сайті storm.mvs.gov.ua, або офлайн – звернувшись до Центрів надання адмінпослуг за адресами:

– м. Хмельницький, вул. Соборна, 16;

– м. Хмельницький, вул. Грушевського, 86;

Приєднуйся до нас !

Бригади пропонують умови та вимоги для добровольця і він визначає, чи вони для нього прийнятні. Якщо так, то розпочинається діалог про працевлаштування.

Окрім цього, є телефон гарячої лінії – 080 010 00 20, де можна проконсультуватися та отримати усю необхідну інформацію.

Сучасна історія України пишеться зараз. Не спостерігай, а дій! Заповнюй анкету добровольця і долучайся до штурмових бригад МВС, які звільнятимуть місто Донецьк, Луганськ та інші окуповані території разом з Кримом. Захищай країну та своїх рідних!

Разом до перемоги!

Слава Україні!  Героям Слава!