В рамках робочої поїздки, Анатолій Катеренчук, відвідав Райківецьку колонію

Начальник Хмельницької районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук та перший заступник  Віктор Паламарчук відвідали державну установу «Райківецька виправна колонія (№78)».
Під час зустрічі, начальник установи Віктор Туркот, показав та познайомив очільника району з режимом роботи колонії та умовами проживання засуджених. Зокрема  здійснено обхід житлової зони, а саме: кімнати побачень для засуджених, банно-пральний комбінат, приміщення їдальні для засуджених, відділення соціально-психологічної служби, приміщення для прийому їжі молодшими інспекторами чергової зміни з нагляду за засудженими, крамниці, також виробничу зону установи та умови тримання засуджених-переселенців, які прибули із Запоріжської області.
Оглянули бомбосховища, як для персоналу так і для засуджених, на наявність у них засобів першої необхідності.
Особлива увага звернута на поліпшення комунально-побутових умов для засуджених та додержання законності при виконанні службової діяльності.
В ході робочого візиту проведено прийом засуджених з особистих питань.