Відбулася колегія Хмельницької районної військової адміністрації

Сьогодні під керівництвом начальника Хмельницької районної військової адміністрації Анатолія Катеренчука проведено засідання колегії райдержадміністрації.

У роботі колегії взяли участь голова районної ради Богдан Цимбалюк, директор державного підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство» Ігор Бурковський, начальник Хмельницького районного управління ГУ ДСНС України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, полковник служби цивільного захисту Сергій Чиж, керівники окремих структурних підрозділів адміністрації, голови територіальних громад району (онлайн).

На порядок денний колегії було винесено такі питання: Про підсумки діяльності Хмельницької районної державної адміністрації за 2022 рік, проінформував очільник району Анатолій Катеренчук.  Про виконання районного бюджету за 2022 рік, доповіла начальник відділу фінансів адміністрації Тетяна Заєць. Про стан виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у 2022 році” та Про стан виконавської дисципліни в апараті та структурних підрозділах районної адміністрації протягом 2022 року та заходи щодо її покращення проінформував Вадим Штойко, керівник апарату адміністрації.

Під час колегії Анатолій Катеренчук подякував головам територіальних громад за співпрацю та підтримку.

«Сьогодні ми з вами підсумовуємо минулий рік. Так, він був досить важким. Однак, спільними зусиллями, нам вдалось зробити чимало справ, як для розвитку громад так і для наближення Перемоги. Дякую кожному, хто завжди відгукується на прохання допомогти та підставляє своє плече. Наша сила в єдності» – зазначив очільник району.