Вітання до Дня дільничного офіцера поліції

Сьогодні в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції. Цей день став професійним святом у 2004 році згідно з наказом Міністра внутрішніх справ України.
Професія дільничного офіцера дуже відповідальна. Це захист прав та законних інтересів громадян від протиправних посягань, охорона громадського порядку, профілактична робота з громадянами.

Дякуємо Вам, шановні офіцери, за Вашу невтомну працю! Бажаємо завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну мужність, успіхів у службі, розуміння та підтримки від рідних і близьких, добробуту, добра та мирного неба над головою.

Бажаємо вам здоров’я, родинного щастя та добробуту, поваги від людей, наснаги у вашій нелегкій, але такій потрібній праці!