Оцінка впливу на довкілля

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ПП “АГРАРНА КОМПАНІЯ 2004” щодо «Нове будівництво свиноферми в с.Клинини Хмельницького району Хмельницької області»

Повідомлення товариства з обмеженою діяльністю “С8-ТРЕЙДИНГ” про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Повідомлення приватного підприємства “АГРАРНА КОМПАНІЯ 2004” про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

На виконання частини 2 статті 4 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” Департамент природних ресурсів та екології обласної військової адміністрації надсилає інформацію про те, що 21.05.2024 року ПП “Аграрна компанія 2004” отримано рішення про відмову у видачі висновку з оцінки впливу на довкілля № 06-101-1123/24 від 21.05.2024 планованої діяльності «Нове будівництво свиноферми в с. Клинини по вул. Шкільна, 3б Хмельницького району Хмельницької області».

Електронна форма повідомлення приватного підприємства “Волочиськтранс”

На виконання частини 2 статті 4 Закону України “Про оцінку впливу на
довкілля” Департамент надсилає інформацію про те, що 22.02.2024
року ХКП «Спецкомунтранс» отримано висновок з оцінки впливу на
довкілля № 202111309012-005/1 планованої діяльності «Будівництво
каналізаційного колектору Хмельницького полігону ТПВ за
адресою: проспект Миру, 7, м. Хмельницький».

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ “ЛІТХУТЕК-УКРАЇНА” щодо нового будівництва видаткового складу та автозаправної станції

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ “ВОЛОЧИСЬК-АГРО”

На виконання частини 2 статті 4 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” Департамент природних ресурсів та екології обласної військової адміністрації надсилає інформацію про те, що 30.04.2024 року ТОВ “ВОЛОЧИСЬК-АГРО” отримано висновок з оцінки впливу на довкілля № 6725/202381710975-008/1 планованої діяльності «Поверхневе зберігання викопного палива та зберігання хімічних продуктів за межами населених пунктів на території Волочиської міської територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області».

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “БУДТРАСТ” щодо видобування суглинків з ділянки Бережанського родовища суглинків придатних для видобування цегли, на відстані 1 км на північній околиці від села Бережанка Чорноострівської територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області.

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВ “Старокостянтинівцукор”

На виконання частини 2 статті 4 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” Департамент природних ресурсів та екології обласної військової адміністрації надсилає інформацію про те, що 08.05.2024 року ТОВ “Старокостянтинівцукор” отримано висновок з оцінки впливу на довкілля № 6879/20233810454-009/1 планованої діяльності «Нове будівництво теплової електростанції на біомасі, потужністю 8,4 МВт/год, для забезпечення парою та електроенергією існуючого цукрового заводу по вул. Будівельна, 27, м. Красилів Хмельницького району Хмельницької області».

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ “КОНОНІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР”

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВ “МІРТЕН”

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ПП “АГРАРНА КОМПАНІЯ 2004”

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ “ВК “АВТОСТРАДА”

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ “ГОЛОВЧИНЕЦЬКИЙ ГРАНІТНИЙ КАР’ЄР”

На виконання частини 2 статті 4 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької обласної військової адміністрації надсилає ОГОЛОШЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ “ГОЛОВЧИНЕЦЬКИЙ ГРАНІТНИЙ КАР’ЄР” щодо розробки зі збільшенням річної потужності видобутку гранітів Головчинецького родовища в с. Головчинці Хмельницького району Хмельницької області для промислового виробництва щебеню, каменю бутового та відсівів від подрібнення гранітів.

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля АТ “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом”

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкіллі ПП “Аграрна компанія 2004” с. Курилівка Хмельницького

Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ПрАТ “ЗЕРНОПРОДУКТ МХП”

На виконання частини 2 статті 4 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької обласної військової адміністрації надсилає Оголошення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ПрАТ «Зернопродукт МХП» щодо реконструкції частини приміщення складу для зберігання міндобрива під лінію з приготування розчинів РКД та КАС філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП», що розташована по вул. Окружна, 1Б,  с. Коров’є, Хмельницького району, Хмельницької області (номер справи в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля: 7312).
На виконання частини 2 статті 4 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” Департамент природних ресурсів та екології обласної військової адміністрації надсилає інформацію про те, що 12.07.2024 року ПрАТ «Зернопродукт МХП» отримано рішення про відмову у видачі висновку з оцінки впливу на довкілля 06-101-1545/24 планованої діяльності «Реконструкція частини приміщення складу для зберігання міндобрива під лінію з приготування розчинів РКД та КАС філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП» (реєстраційний номер справи у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля – 7312).

Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ “Літхутек Україна”

Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ ХМЕЛЬНИЦЬК-МЛИН

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ “АГРО ПОДІЛЛЯ ІНВЕСТ”

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВ “Наркевицький цукровий завод”

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВ “Компанія АГРОКОР”

На виконання частини 2 статті 4 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької обласної військової адміністрації надсилає Оголошення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КОМПАНІЯ АГРОКОР” щодо “Нове будівництво птахоферми з вирощування курчат бройлерів за межами населених пунктів Наркевицької селищної ради, Хмельницького району, Хмельницької області» (номер справи в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля: 7529).

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВ “БУДТРАНС”

На виконання частини 2 статті 4 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” Департамент природних ресурсів та екології обласної військової адміністрації надсилає інформацію про те, що 20.06.2024 року за № 6863-016/1 ТОВ «БУДТРАСТ» отримано ВИСНОВОК з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Розробка Бережанського родовища суглинків в Хмельницькому районі Хмельницької області» (реєстраційний номер справи у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля – 6863).

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ВЕС СОЛОБКІВЦІ”

На виконання частини 2 статті 4 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької обласної військової адміністрації надсилає ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля “Нове будівництво, експлуатація та обслуговування вітрової електростанції (вітрового парку) ТОВ «ВЕС СОЛОБКІВЦІ» (вітрової електричної станції) на території Солобковецької територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області (за межами населених пунктів) (номер справи в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля: 8000).

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЕЛЕВАТОР БУД ІНВЕСТ”

На виконання частини 2 статті 4 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької обласної військової адміністрації надсилає ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЕЛЕВАТОР БУД ІНВЕСТ” щодо “Нове будівництво водозабору із 3-х артезіанських свердловин та підземної ВНС другого підйому, загальною продуктивністю 60 м3/год, на земельних ділянках в межах південної околиці с. Адампіль та північної околиці с. Паплинці Хмельницького району Хмельницької області для водопостачання ТОВ «ЕЛЕВАТОР БУД ІНВЕСТ» (номер справи в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля: 8059).

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ВИРОБНИЧЕ
СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКО-РИБОВОДНЕ ПІДПРИЄМСТВО”

На виконання частини 2 статті 4 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької обласної військової адміністрації надсилає ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля щодо “Нове будівництво, експлуатація та обслуговування виробничо-наукового центру по відтворенню аборигенних цінних видів риб Хмельниччини потужністю 50 млн. екз. молоді наважкою до 30 гр. ПрАТ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ВИРОБНИЧЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКО–РИБОВОДНЕ ПІДПРИЄМСТВО».

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ВЕС СОЛОБКІВЦІ”

На виконання частини 2 статті 4 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької обласної військової адміністрації надсилає ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля “Нове будівництво, експлуатація та обслуговування вітрової електростанції (вітрового парку) ТОВ «ВЕС СОЛОБКІВЦІ» (вітрової електричної станції) на території Солобковецької територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області (за межами населених пунктів) (номер справи в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля: 8288).

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “С8-ТРЕЙДІНГ”

На виконання частини 2 статті 4 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької обласної військової адміністрації надсилає Оголошення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “С8-ТРЕЙДІНГ” щодо «Модернізація та продовження експлуатації обладнання для піролізного випалу деревного вугілля, та встановлення двох додаткових печей типу «ModEco 4-60 PS» на діючому підприємстві за адресою: Хмельницька обл, Хмельницький р-н, с. Заставці, вул. Центральна, 61.»