Анатолій Катеренчук передав державні нагороди родинам Героїв (посмертно)

Віддаючи шану та вдячність за подвиг і звитягу тих, хто поклав своє життя за наше майбутнє, Анатолій Катеренчук начальник Хмельницької районної адміністрації разом з представниками районного та місцевого ТЦК та СП передали державні нагороди рідним загиблих Героїв.
Згідно Указів Президента України, за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України, вірність військовій присязі – орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців Городоцької громади:
  •  Солдата, Залуцького Павла Анатолійовича
  •  Солдата Поліщука Андрія Павловича
Військовослужбовців Старокостянтинівської громади:
  •  Солдата Степанюка Олександра Олександровича
  •  Солдата Пастуха Олександра Леонідовича
Військовослужбовця Волочиської громади:
  •  Старшого солдата Даца Сергія Михайловича
«Подвиг кожного Героя назавжди залишиться в наших серцях. Адже ці безстрашні воїни до останнього подиху виборювали для нас свободу та незалежність. Щиро вірю, що ми обов’язково здобудемо перемогу над ворогом та збудуємо ту країну, за яку вони боролися. Схиляємо голову перед рідними героїв, полеглих за Україну. Дякую вам за виховання справжніх патріотів!»-зазначив Анатолій Катеренчук
Вічна шана та пам’ять полеглим захисникам!