Анатолій Катеренчук передав державні нагороди родинам загиблих Героїв.

Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА разом із головами територіальних громад та представниками районного ТЦК та СП передали високі державні нагороди родинам загиблих Героїв.
Згідно з Указом Президента України, за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, а також за вірність військовій присязі, Орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців Волочиської громади:
  •  Солдата Федоркова Віктора Валерійовича
  •  Солдата Телицю Олега Степановича
Військовослужбовців Городоцької громади:
  •  Солдата Слободяна Богдана Руслановича
  •  Орденом « Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня(посмертно) нагороджено старшого лейтенанта Сельського Олександра Валерійовича.
«На жаль, в час жорстокої та несправедливої війни, нам доводиться прощатися із воїнами, які віддали своє життя за майбутнє наших дітей та незалежну вільну Україну. Розумію, що немає таких слів, які здатні загоїти біль матерів, дружин, дітей, що жодна нагорода не поверне їх близьких. Однак наш обов’язок – пам’ятати та шанувати кожного з наших Героїв. Вірю, що ворог неодмінно отримає жорстоку кару за зруйновані родини та забрані життя кожного українця» – зазначив Анатолій Катеренчук.