Анатолій Катеренчук передав державні нагороди військовослужбовцям посмертно

Анатолій Катеренчук начальник Хмельницької РВА  разом з Миколою Грушкою начальником та представниками  Хмельницького районного ТЦК СП передали високі державні нагороди родинам загиблих Героїв.
Згідно Указу Президента України, за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України, вірність військовій присязі – Орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено:
  • солдата Бондара Романа Володимировича – військовослужбовця з Лісогринівецької громади. Нагороду отримала – мати Марія Августинівна. Роман Бондар загинув 10 листопада 2022 року село Новопетрівка, Баштанського району, Миколаївської області.
  • сержанта Гнипеля Віталія Вікторовича – військовослужбовця з Розсошанської громади. Нагороду отримала мати – Ольга Миколаївна. Віталій Гнипель загинув 1 березня 2023 року в результаті мінометного обстрілу в районі населеного пункту Бахмут, Бахмутського району, Донецької області.

Відзнакою командира 3 окремої танкової залізної бригади, Всеукраїнське об’єднання “КРАЇНА” “За хоробрість в бою”, Всеукраїнське об’єднання “КРАЇНА” “Честь і Слава”, Всеукраїнське об’єднання “КРАЇНА” “Незламним героям російсько-української війни” – нагороджено (посмертно) солдата Стерницького Генадія Казимировича, військовослужбовця з Деражнянської громади. Нагороди отримала його дружина – Світлана. Генадій Стерницький загинув 16 вересня 2022 року під час виконання бойового завдання, село Довгалівка Ізюмського району, Харківської області.

Ці нагороди ніколи не зможуть полегшити біль втрати рідних людей. Проте, наш обов’язок – пам’ятати про неоціненний подвиг наших захисників, котрі боронили та продовжують виборювати нашу незалежність.
Вічна пам’ять полеглим Героям!
Сил та мужності рідним і близьким!