Анатолій Катеренчук провів робочу нараду з головами громад

1 лютого під керівництвом начальника Хмельницької районної військової адміністрації Анатолія Катеренчука відбулась робоча нарада з головами громад.
Участь у нараді взяли начальник Хмельницького РТЦК та СП Микола Грушка, начальник Хмельницького об’єднаного міського ТЦК та СП Олександр Фурман, заступник начальника територіального центру, начальник мобілізаційного відділення Хмельницького РТЦК та СП Сергій Волковський,   начальник Хмельницького районного відділу управління Служби безпеки України у Хмельницькій області – Сергій Галецький, керівник Хмельницької окружної прокуратури – Сергій Наконечний, представники територіальних громад району, керівники окремих структурних підрозділів районної військової адміністрації.
Продовжуємо працювати на виконання Указу Президента, щодо проведення заходів мобілізації.  Серед основних питань порядку денного:
– Основні завдання виконання вимог Указу Президента України « Про продовження строку проведення загальної мобілізації»;
– Оповіщення військовозобов’язаних;
– Ведення військового обліку;
– Діяльність органів місцевого самоврядування під час проведення мобілізації.
“Мобілізація в Україні є важливою складовою безпеки нашої держави. Сьогодні перед нами стоїть чимало завдань та викликів. Проте їх виконання дозволить ефективно сформувати та доукомплектувати підрозділи Збройних Сил України аби вони й надалі могли захищати нашу країну від агресора. Тому ми маємо бути згуртованими, вмотивованими та бути готовими до будь-яких викликів. Хочу подякувати кожному за співпрацю, яка є досить результативною. Сподіваюсь на таку плідну роботу й надалі. Разом до Перемоги! Все буде Україна!” – зазначив Анатолій Катеренчук.