Анатолій Катеренчук провів виїзний прийом громадян

Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА, провів виїзний прийом громадян в Староостропільській територіальний громаді. З метою сприяння громадянам у вирішенні за місцем їх проживання питань, з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, відповідно до графіку, здійснюються виїзні прийоми громадян керівництвом районної державної адміністрації.

Разом з начальником районної адміністрації участь у виїзному прийомі взяли голова Староостропільської сільської ради Юрій Соломін, заступниця начальника управління соціального захисту населення Налалія Лебідь, начальниця відділу діловодства та контролю Інна Ратушняк,  начальниця юридичного відділу Альона Мороз.

Питання, з якими звернулися громадяни, стосувалися соціального напрямку:
– безоплатний проїзд, для отримання безкоштовних ліків, особі з інвалідністю;
– взяття на квартирний облік дітей позбавлених батьківського піклування.

Питання, які виникли у громадян під час воєнного стану:
– створення укриття в опрному навчальному закладі;
– порядок відшкодування збитків, внаслідок руйнування житла ВПО.

Проблемним постало питання земельного характеру, щодо можливого незаконного розпорядження землями для ведення сільськогосподарського виробництва.

На всі порушені питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, очільник  доручив відповідним структурним підрозділам вивчити та надати роз’яснення по суті питання.