Анатолій Катеренчук провів зустріч з керівниками сільськогосподарських та промислових підприємств району

Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА разом з першим заступником Віктором Паламарчуком та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, провели зустріч з керівниками сільськогосподарських та промислових підприємств Хмельницького району.

У нараді також взяли участь Микола Грушка, начальник Хмельницького районного  територіального центру комплектування та соціальної підтримки та Богдан Стасюк, заступник начальника відділу запобігання надзвичайних ситуацій Хмельницького районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.

Питання порядку денного:
  •  Проведення мобілізації та бронювання працівників;
  •  Забезпечення протипожежного захисту ;
  •  Правила перевезення не габаритних вантажів.
“Розумію, що в умовах сьогодення, вкрай важко працювати, сплачувати податки та тримати на плаву підприємства. Однак маємо гідно тримати економічний фронт, адже він теж вкрай важливий. Переконаний, завдяки конструктивному діалогу, спільним зусиллям та підтримці один одного, нам вдасться пройти усі випробування.
Разом до Перемоги!” – зазначив Анатолій Катеренчук.