Анатолій Катеренчук привітав податківців району

Сьогодні, напередодні професійного свята Дня податківця України, начальник районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук, разом зі своїми заступниками привітав податківців районну.
«Своєю повсякденною працею ви виконуєте почесну та водночас складну місію – стоїте на сторожі добробуту держави та нашого районну. Авторитет влади, рівень довіри до неї значною мірою залежить також від авторитету податкової служби у суспільстві. Особливо зараз, у складний для країни час від вас залежить наповнення бюджету та вирішення важливих соціально-економічних завдань. Нехай кожен з вас сповна реалізує власний потенціал, досягне професійних висот, впевнено крокує до нових здобутків і будьте гідними свого високого обов‘язку перед державою» – зазначив Анатолій Катеренчук.

З нагоди професійного свята, подяками Хмельницької військової адміністрації за високий професіоналізм, сумлінну й самовіддану працю, значний внесок у реалізацію державної податкової політики, були відзначенні колективи районну державної податкової інспекції Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області.