Анатолій Катеренчук взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької районної військової адміністрації разом з Віктором Паламарчуком, першим заступником та головами територіальних громад Хмельницького району приєднались онлайн до засідання Конгресу місцевих та регіональних влад України при Президентові України Володимирі Зеленському.
Головні питання, на які акцентував увагу Президент, стосувались обороноздатності країни, енергетики, економіки та соціального захисту українців.
Уже в березні Кабмін підготує правки та зміни до закону про державний бюджет України, які дадуть змогу підтримати економічну стабільність територіальних громад.
«Ми зберегли функціональність держави. Ми зробили так, що наявність українського прапора означає і наявність нормального життя в Україні, нормальних соціальних можливостей. І коли ми звільняємо від ворога нашу землю, усі знають – і не тільки в Україні, – що ми повертаємо все. Повертаємо життя, повертаємо все, що потрібно людям: транспорт, звʼязок, соціальні виплати, медицину, постачання електрики й води. Ми відновлюємо інфраструктуру. Тисячі різних об’єктів, що були пошкоджені або зруйновані вщент окупантами, відновлені. Логістика держави перебудована. Так маємо діяти й надалі. Збільшувати можливості нашої держави й дуже швидко ухвалювати потужні рішення. Менше помилок і скоріше пришвидшувати перемогу», – зазначив Президент України Володимир Зеленський, звертаючись до учасників Конгресу.
Найголовнішим завданням і надалі залишається подолати ворога та вигнати цю нечисть з української землі. Тож маємо докласти максимум зусиль, аби цей рік був Переможним.
А далі- відбудова та процвітання нашої держави.