Анатолій Катеренчук взяв участь в онлайн нараді, яку провів перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА, разом із керівниками структурних підрозділів адміністрації та головами територіальних громад Хмельницького району взяли участь в онлайн нараді, яку провів перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.
Питання, які розглядались під час засідання, стосувались безпосередньо життєдіяльності нашого краю.
Серед основних:
  •  Питання роботи ВЛК;
  •  Комплектування зенітного-кулеметного батальйону;
  •  Створення автоматизованої системи оповіщення в громадах;
  •  Питання роботи відділів архітектури та містобудування;
  •  Питання дерусифікації;
  •  Питання утримання автомобільних доріг;
  •  Пасажирські перевезення та надання якісних послуг;
  •  Проєкт «Створення малих групових будинків»;
  •  Патронатні сім’ї.
  •  Підтримки ветеранів та членів їх родин
В умовах сьогодення, першочерговим завданням є оборона країни, але ми маємо й надалі працювати задля розвитку Хмельниччини та вирішенню всіх важливих питань, які турбують її мешканців. Тож об’єднуємо зусилля та разом до Перемоги!