Анатолій Катеренчук здійснив виїзний прийом громадян до Гвардійської громади Хмельницького району

Сьогодні, 30 листопада, з метою сприяння мешканцям громад Хмельницького району у вирішенні питань за місцем їх проживання Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА, разом із Оксаною Москалюк, начальницею управління соціального захисту населення, Інною Ратушняк, начальницею відділу діловодства та контролю та Діаною Мельник, начальницею юридичного відділу райдержадміністрації провели особистий прийом громадян у Гвардійській територіальній громаді.

Під час прийому жителі озвучували чимало наболілих питань, зокрема:

1. Звернулася мати військовослужбовця з питаннями виплат за станом здоров’я та подальшого проходження військової служби.
  2. Піднімалося релігійне питання, щодо функціонування на території громади Української Православної Церкви (московського патріархату).
  3. Мешканка громади звернулися з питанням процедури встановлення особи та виготовлення паспорта громадянки України.

Низку звернень Анатолій Катеренчук спробував вирішити відразу та надав громадянам вмотивовані відповіді й роз’яснення. Окремі ж заяви було передано на доопрацювання керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

Виїзні прийоми надалі будуть проводитись по усіх громади почергово, відповідно до графіка.