Анатолій Катеренчук здійснив виїзний прийом громадян до Війтовецької та Антонінської громад Хмельницького району

Сьогодні, 24 жовтня, з метою сприяння жителям сіл громад Хмельницького району у вирішенні питань за місцем їх проживання, виїзний прийом громадян здійснив Анатолій Катеренчук,  начальник Хмельницької РВА, разом із Оксаною Москалюк, начальницею управління соціального захисту населення, Інною Ратушняк, начальницею відділу діловодства та контролю та Тетяною Врублевською, головним спеціалістом юридичного відділу райдержадміністрації, поспілкувалися з мешканцями Війтовецької та Антонінської територіальних громад району.

Виїзний прийом громадян – одна із форм спілкування представників влади з населенням, що проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій і скарг.

Звернення жителів Війтовецької громади стосувалися питань галузі освіти, а саме:

• щодо відновлення будівництва школи за програмою “Велике будівництво”, з метою залишити її як опрний заклад;
  • оплата праці викладачам школи мистецтв, яка функціонує у громаді;
  • актуальним є питання встановлення камер спостереження на автодорозі населеного пункту, облаштування пішохідної доріжки.
  • піднімалося питання надання послуг поштового зв’язку.

Під час прийому жителі Антонінської громади озвучували ряд питань, що стосуються внутрішньо переміщених осіб, а саме:

• оплата послуг електроспоживання за місцем проживання;
  • можливість працевлаштування ВПО за фахом.

У ході прийому громадяни отримали роз’яснення, щодо порушених питань, та більшість із них залишилися на контролі.

За результатами особистого прийому громадян начальник військової адміністрації Анатолій Катеренчук надасть рекомендації та доручення структурним підрозділам щодо вирішення порушених питань.

Виїзні прийоми надалі будуть проводитись по усіх населених пунктах району почергово згідно графіка.