Анатолій Катеренчук здійснив виїзний прийом громадян до Віньковецької та Зіньківської громад Хмельницького району

Сьогодні, 21 лютого, з метою сприяння мешканцям громад Хмельницького району у вирішенні питань за місцем їх проживання Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА, разом із Оксаною Москалюк, начальницею управління соціального захисту населення, Інною Ратушняк, начальницею відділу діловодства та контролю, Діаною Мельник, начальницею юридичного відділу, Інною Пікало, начальницею відділу підтримки ветеранів та членів їх сімей, Вадимом Ващуком, начальником управління соціально-економічного розвитку території, архітектури, забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування та державної реєстрації райдержадміністрації, провели особистий прийом громадян у Віньковецькій та Зіньківській територіальних громадах.

Зі своїми проблемами до начальника райдержадміністрації звернулися мешканці громад, всі були прийняті і вислухані. Громад виявили небайдужість до проблем як особистих, так і загально-громадських.

Під час прийому порушувалися важливі питання, а саме:

• отримання матеріальної допомоги на лікування;
  • питання ямкового ремонту дороги місцевого значення;
  • надання допомоги родинам наших захисників.

На всі питання були надані вичерпні відповіді та рекомендації. А ті, що потребують детальнішого вивчення, очільник взяв під особистий контроль та доручив відповідним структурним підрозділам райдержадміністрації для вивчення та надання належних роз’яснень.