Двох військовослужбовців нагороджено відзнаками Президента України, посмертно

Двох військовослужбовців з Хмельницького району нагороджено відзнаками Президента України, на жаль, посмертно. Нагороди отримали рідні полеглих.

Виконали почесну і водночас болючу місію вручення відзнак рідним начальник Хмельницької РВА Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Микола Грушка, голова Розсошанської територіальної громади Василь Дячок.

За особисту мужність під час виконання бойових завдань, самовіддані дії, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, військовослужбовці нагороджені відзнаками Президента України – орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Солдат Ткачук Олег Олександрович, 1982 року народження та солдат Кузь Ігор Петрович, 1972 року народження, які загинули 11 травня 2022 року у Донецькій області біля села Богородичне під час виконання бойового завдання.

“Ми завжди будемо пам’ятати кожного Героя, хто віддав своє життя за Україну. Безумовно, біль від втрати рідних людей не згасне ніколи. Сил та мужності сім’ям загиблих. Герої не вмирають!” – зазначив Анатолій Катеренчук.