Героїв із Розсошанської громади відзначено високими державними нагородами (посмертно)

Віктор Паламарчук перший заступник голови Хмельницької РДА разом з представниками Хмельницького районного ТЦК та СП та з очільником Розсошанської територіальної громади передали державні нагороди рідним загиблих Героїв.
Згідно Указу Президента України, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” III ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців:
  • солдата Терехова Степана Володимировича;
  • молодшого сержанта Ковальчука Олега Леонідовича.
“На жаль, ми продовжуємо втрачати кращих синів та доньок України. Людей, котрі б мали будувати нашу державу та працювати задля щасливого майбутнього своїх дітей. Проте, війна не обирає і не шкодує нікого. Така реальність сьогодення…
Ніхто не може зрозуміти глибини втрати так, як рідні наших героїв. Розуміємо, що жодні слова чи нагороди не заповнять навіть краплину пустки у ваших серцях. Однак, ці відзнаки є нагадуванням про мужність ваших синів та чоловіків, які боролися заради свободи.
Вічна шана та пам’ять усім полеглим Захисникам та Захисницям України!” – зазначив Віктор Паламарчук.