Героїв із Теофіпольської громади відзначено високими державними нагородами (посмертно)

Віктор Паламарчук перший заступник голови Хмельницької РДА разом з очільником Теофіпольської територіальної громади та представниками Хмельницького районного ТЦК та СП, передали державні нагороди родинам Захисників.

Згідно Указу Президента України, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” III ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців:

• солдата Козлюка Віктора Вікторовича
  • солдата Коберника Володимира Олеговича.

«Надзвичайно болісно тримати в руках нагороди, які воїни отримали не за життя… Ці хлопці до останнього подиху захищали суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Кожен з них залишив по собі неоціненний внесок в українську історію, ставши взірцем справжньої відданості та мужності. Тому наш обов’язок здійснити мрію захисників та збудувати країну, яку вони так хотіли передати майбутнім поколінням. Низький уклін родинам, за мужніх воїнів, що віддали свої життя за майбутнє під мирним небом! Вічна шана полеглим Героям!» – зазначив Віктор Паламарчук.