Міжнародний благодійний фонд “Допомоги постраждалим внаслідок ДТП”

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України визнала роботи переможців V Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту #Безпечна_країна соціальною рекламою.
Запрошуємо обласні військові адміністрації та територіальні громади долучатися до проєкту «Безпечна країна» та поширювати соціальні відеоролики на своїх офіційних сайтах, у соцмережах, а також у засобах масової інформації, громадських місцях, при центрах освіти та культури, тощо.
Відеороботи було створено в рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт «Безпечна країна», метою якого є популяризація дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорозі, використання пішоходами світлоповертальних елементів у темний час доби, дотримання алгоритму дій у разі ДТП та інших нещасних випадків.
Роботи, які отримали статус соціальної реклами, можна переглянути у розділі «Соціальна реклама» на сайті МБФ  «Соціальна реклама». ?

Детальна інформація за посиланням:

Національний проект “Безпечна країна”