Начальник районної військової адміністрації, Анатолій Катеренчук, провів особистий виїзний прийом громадян у Вовковинецькій та Деражнянській територіальних громадах

З метою сприяння громадянам у вирішенні за місцем їх проживання питань, з якими вони звертаються до органів державної влади, відповідно до графіку, здійснюються виїзні прийоми громадян керівництвом районної державної адміністрації.

30 січня, Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА  провів особистий виїзний прийом громадян у Вовковинецькій та Деражнянській територіальних громадах.

Участь у виїзному прийомі взяли Оксана Москалюк, начальник управління соціального захисту населення, Інна Ратушняк, начальник відділу діловодства та контролю та Діана Мельник, начальник юридичного відділу райдержадміністрації.

Зі своїми проблемами до начальника райдержадміністрації звернулося багато людей, всі були прийняті і вислухані. Мешканці громад виявили велику активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загально-громадських.

Під час прийому порушувалися важливі питання, а саме:

• питання соціального характеру, щодо надання матеріальної допомоги соціально незахищеним верствам населення та відновлення будинку для людей похилого віку на території Вовковинецької громади;
  • піднімалося питання реабілітації військовослужбовців, їх матеріальної підтримки та створення реабілітаційних центрів;
  • питання житлово – комунального господарства, зокрема проведення водогону;
  • робота комунальної служби, щодо благоустрою території громади;
  • впорядкування тарифів на комунальні послуги;
  • питання транспортного сполучення.

На всі запитання, Анатолій Катеренчук, надав грунтовні роз’яснення, питання які потребують детальнішого вивчення, в подальшому будуть надані доручення відповідним службам задля оперативного та остаточного їх вирішення.