Передали державні нагороди рідним загиблих Героїв

Віктор Паламарчук, перший заступник голови Хмельницької РДА, разом з представниками Хмельницького районного ТЦК та СП та з представниками Розсошанської та Гвардійської територіальних громад, передали державні нагороди рідним загиблих Героїв.
Згідно Указу Президента України, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” III ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців:
  • Хитрого В’ячеслава Володимировича
  • Гука Дениса Романовича
«Обом цим хлопця не було й 30. Обоє – самовіддано виборювали право жити на рідній землі і загинули у запеклому бою з ворогом. Хоронити власних дітей – найважче випробування для кожної людини. Сили та мужності батькам пережити цю непоправну втрату. Напевно правду кажуть, що Господь забирає найкращих. Вічна шана полеглим Героям!» – зазначив Віктор Паламарчук.