Передали високі нагороди родинам загиблих Захисників

За дорученням першого заступника голови Хмельницької РДА Віктора Паламарчука, заступниця Заряна Попадіна разом із представниками Хмельницького районного ТЦК та СП передали високі нагороди родинам загиблих Захисників.

Згідно Указів Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” ІІІ ступеня ( посмертно) нагороджено військовослужбовців Волочиської територіальної громади:

солдата Зінька Сергія Олександровича

солдата Безбородова Руслана Ігоровича

старшого солдата Комара Владислава Анатолійовича.

Також, командувачем військової частини А4395 нагороджено Нагрудним знаком «ЗНАК Пошани» 34 мотопіхотного батальйону  солдата Корольова Віталія Івановича – жителя Війтовецької громади.

«Подвиги та самопожертва наших хлопців стали основою нашого сьогодення та майбутнього. Тому наш обов’язок увіковічнити пам’ять про воїнів та стати гідною підтримкою для їхніх рідних. Вічна пам’ять і слава кожному, хто віддав своє життя за державу та за свободу кожного українця!» – зазначила Заряна Попадіна.