Перший заступник голови Хмельницької РДА Віктор Паламарчук передав державні нагороди родинам загиблих Героїв з Летичівської громади

Перший заступник голови Хмельницької РДА Віктор Паламарчук, разом з представниками Летичівської селищної ради та Хмельницького РТЦК та СП передали державні нагороди родинам загиблих Героїв.
Згідно з Указом Президента України, за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України, вірність військовій присязі – орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців:
  • Молодшого сержанта – Міщенка Миколу Івановича;
  • Штаб-сержанта Жулкевича Сергія Вікторовича.
«Розумію, що нагороди не повернуть Вам найрідніших людей.Однак вони завжди нагадуватимуть про героїзм та мужність хлопців. Їхні подвиги та самопожертва – стали основою нашого сьогодення та нашого майбутнього.
Тому наш обов’язок увіковічнити пам’ять про наших воїнів та стати підтримкою для їхніх сімей. Низький уклін Вам, дорогі родини, за виховання таких відважних і гідних людей, які без вагань встали на захист Батьківщини.» – зазначив Віктор Паламарчук
Вічна шана полеглим Захисникам!