У Хмельницькій РВА передали державні нагороди родинам загиблих Героїв

Віктор Паламарчук, перший заступник голови Хмельницької РДА, разом із представником Хмельницького районного ТЦК та СП передали державні нагороди родинам полеглих Захисників України.

Згідно Указу Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” III ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців:

• Старшого сержанта Гайдука Андрія Михайловича – жителя Гвардійської громади;
  • Солдата Гінька Сергія Володимировича – жителя Чорноострівської громади.

«Ці хлопці назавжди залишаться в історії України, як Герої, що до останнього подиху боролися за вільне майбутнє своєї держави та її народу. Кожен з них став прикладом відваги та символом відданості для майбутніх поколінь.  Пам’ять про захисників житиме вічно у наших серцях та спогадах.Низький уклін та щирі співчуття рідним! Вічна шана воїнам, що поповнили ряди Небесного війська!» – зазначив Віктор Паламарчук.