У Хмельницькій РВА розпочато відбір кандидатів для включення до складу комісії з відбору кандидатів на посаду фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб від представників інститутів громадянського суспільства!

Увага! У Хмельницькій районній військовій адміністрації розпочато відбір кандидатів для включення до складу комісії з відбору кандидатів на посаду фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб від представників інститутів громадянського суспільства!

Загальними вимогами до члена комісії від інститутів громадянського суспільства є:

• громадянство України, вільне володіння українською мовою;
  • досвід службової/громадської/волонтерської діяльності в сфері захисту інтересів ветеранів війни та/або роботи в сфері соціального захисту не менше одного року.

Для включення до складу комісії кандидатури від інституту громадянського суспільства до органу подаються:

• заява у довільній формі на ім’я керівника місцевого органу підписану керівником відповідної організації, із зазначенням особи кандидата (члена відповідної організації або будь-якої іншої фізичної особи), який пропонується для включення до складу комісії;
  • копії виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та установчого документа інституту громадянського суспільства, скріплені печаткою (у разі наявності);
  • документи чи інші належним чином засвідчені матеріали, що підтверджують досвід діяльності у відповідній сфері кандидата до складу комісії.