Відбувся форум «Сучасна ветеранська політика»

За ініціативи Хмельницької обласної військової адміністрації відбувся форум «Сучасна ветеранська політика», на якому обговорювались ключові питання інтеграції ветеранів у суспільство.
Участь взяли перший заступник голови Хмельницької РДА Віктор Паламарчук, заступниця голови Хмельницької РВА Заряна Попадіна та психологиня відділу підтримки ветеранів війни та членів їх сімей Юлія Воробієвська. Також були присутні представники державних органів області, місцевого самоврядування, бізнесу та громадських організацій.
Основна мета форуму полягала в обговоренні, щодо створення належних умов для успішної адаптації ветеранів у різних сферах цивільного життя, а саме забезпеченні їх працевлаштуванням, психологічною підтримкою та доступом до інших необхідних послуг. Окрім того, учасники форуму акцентували увагу на важливості розвитку ветеранського бізнесу та соціальних гарантій для родин загиблих захисників. Обговорювались успішні практики реінтеграції та шляхи зміцнення партнерства між різними секторами для комплексної підтримки ветеранів.
Даний захід став важливим кроком до зміцнення співпраці між державними установами, бізнесом та громадськими організаціями з метою створення ефективної системи підтримки ветеранів, що, без сумніву, сприятиме їхній успішній інтеграції до цивільного життя.