В Меджибізькій громаді відкрили КУ «Меджибізький центр надання соціальних послуг».

Сьогодні в Меджибізькій територіальній громаді відбулося відкриття КУ «Меджибізький центр надання соціальних послуг».
За дорученням Анатолія Катеренчука начальника Хмельницької районної військової адміністрації, участь у заході взяв перший заступник Віктор Паламарчук.
Проєкт реалізований завдяки співфінансуванню з державного, місцевого бюджету та залученню коштів UNFRA (Фонд ООН у галузі народонаселення) за підтримки уряду Бельгії. Загальний кошторис – близько 9 мільйонів гривень.
Окрім того, на базі центру облаштували «Притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознаками статі».
Він розрахований на 10 людей. Для комфортного перебування, тут створили усі необхідні умови: кухня, санвузли, дитяча ігрова кімната, кімната для відпочинку та пральня. Також на базі Центру можливі соціальні послуги масажиста, соціального перукаря, пральня кімната та наявна кімната для втілення проєкту «Інститут третього віку».
«Сьогодні ви зробили надзвичайну важливу справу. Адже згідно статистичних даних, від фізичного домашнього насильства в Україні щороку страждає близько 2 мільйонів людей. І у такий важкий для нашої держави час , нажаль ця цифра може зростати.
Адже безробіття , розлука сімей, емоційний тиск – є основними факторами збільшення психологічної напруги. Окрім боротьби з ворогом, сьогодні пріоритетним має бути і соціальна підтримка. Тож дякую колективу центру за відданість справі та турботу про людей, котрі цього потребують» – зазначив під час відкриття Віктор Паламарчук.