Віктор Паламарчук перший заступник голови Хмельницької РДА передав державні нагороди родинам Захисників у Деражнянській громаді

Віктор Паламарчук перший заступник голови Хмельницької РДА разом з очільником Деражнянської територіальної громади Андрієм Ковпаком та представниками Хмельницького районного ТЦК та СП, передали державні нагороди родинам Захисників.
Згідно Указу Президента України, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” III ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців:
– Солдата Білоуса Романа Олеговича
– Старшого солдата Кудерського Віктора Сергійовича
Почесною відзнакою командира Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України нагороджено солдата Загороднього Олександра Владиславовича
Нагрудним знаком «Золотий хрест» від Головнокомандувача Збройних сил України нагороджено Квасюка Вадима Олександровича.
«Неможливо знайти слова, щоб хоч трішки втішити матерів, дружин, дітей, щоб зменшити невимовний біль, які вони відчувають…Таких слів просто не існує…Розумію, що дані нагороди – найменше, що ми можемо зробити заради пам’яті та шани про наших воїнів.Однак імена наших Героїв назавжди будуть вписані в новітню історію нашої держави.
Вічна пам’ять усім, хто віддав життя на нашу свободу та мирне небо над Україною!» – зазначив Віктор Паламарчук.