Високу державну нагороду передали військовослужбовцю з Наркевицької громади

Віктор Паламарчук перший заступник голови Хмельницької РДА разом з очільницею Наркевицької територіальної громади та представниками Хмельницького районного ТЦК та СП, передали державну нагороду Захиснику України.

Згідно Указу Президента України, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” III ступеня нагороджено солдата Олександра Шпортака.

« Олександр має бойовий досвід ще з часів АТО. Мудрий, виважений, досвідчений…Під час повномасштабного вторгнення він знову став на захист своєї держави. Кожна зморшка на його обличчі – це сторінка історії, написана кров’ю і мужністю. Дивлячись в його очі, я побачив неабияку відвагу і непохитну віру у нашу Перемогу!

Доземний уклін кожному українцю, котрий зі зброєю в руках боронить нашу країну від окупанта. Нехай береже вас Господь!» – зазначив Віктор Паламарчук.