З нагоди Дня автомобіліста та дорожника України відзначено працівників даної сфери

З нагоди Дня автомобіліста та дорожника України Віктор Паламарчук, перший заступник голови Хмельницької РДА нагородив почесними грамотами працівників даної сфери Хмельницького району.
“Ваша праця завжди була і є надзвичайно важливою для нашої країни. Адже це фундамент нашої інфраструктури. Завдяки вам забезпечується безперебійна робота транспорту, що є життєво необхідним як для економіки так і для соціальної сфери. Ви будуєте і утримуєте дороги, які з’єднують населені пункти нашої мальовничої України.

Хочу висловити особливу подяку ветеранам галузі чий досвід та знання є незамінними для молодого покоління.
Дякую кожному, за вашу нелегку працю. Адже щоденно ви працюєте в різних погодних умовах, долаєте труднощі та виклики, але завжди залишаєтесь вірними своїй професії.
Бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, сімейного благополуччя та подальших професійних успіхів.” – зазачив Віктор Паламарчук.