З нагоди Дня працівників лісу відзначено грамотами працівників лісового господарства Хмельницького району

З нагоди Дня працівників лісу Віктор Паламарчук, перший заступник голови Хмельницької РДА нагородив почесними грамотами працівників лісового господарства Хмельницького району.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток лісового господарства Хмельниччини та з нагоди Дня працівника лісу відзначено справжніх професіоналів лісогосподарської справи.

«В реаліях сьогодення, коли екологічні проблеми набувають глобального характеру, завдяки професіоналізму та самовідданості працівників, наші ліси стають все більш стійкими до зміни клімату та інших викликів.

Тож дякую вам, за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток лісового господарства Хмельниччини! Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів у професійній діяльності та нових досягнень під мирним українським небом!» – наголосив Віктор Паламарчук.