Захисників з Хмельниччини відзначено державними нагородами (посмертно)

Високі державні нагороди рідним загиблих Героїв вручили Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА разом з Миколою Грушкою начальником Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та головами громад.
Згідно Указу Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” III ступеня (посмертно) нагороджено
солдата Покутнього Анатолія Сергійовича, який загинув 26 березня 2022 року, н.п. Камянка Ізюмського району, Харківської області під час виконання бойового  завдання. Нагороду отримала мати Хилобокі Тетяна Анатоліївна.
Також орденом “За мужність” III ступеня (посмертно) нагороджено солдата Сович Романа Сергійовича, який загинув 19 червня 2022 року, н.п. Богородичне, Краматорського району, Донецької області під час виконання бойового завдання.

Нагороду отримали батьки Оксана Романівна та Сергій Володимирович.

Жодна нагорода не полегшить біль втрати рідної людини, але вони є свідченням мужності і відваги наших воїнів, які віддали своє життя за майбутнє нашої держави і за кожного з нас.
Вічна пам’ять нашим полеглим Героям! Слава нашим воїнам, які боронять нашу землю!