Анатолій Катеренчук передв державні нагороди родинам наших захисників Старокостянтинівської громади

Вчора, начальник Хмельницької районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук, спільно з представниками Хмельницького районного ТЦК та СП та працівниками Старокостянтинівської міської ради передали державні нагороди родинам наших захисників.

Орденом « За мужність» ІІ ступеня (посмертно) нагороджено старшого солдата Блажка Ярослава Олександровича. Орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено старшого матроса Багрія Олексія Вікторовича.

«На жаль, ми продовжуємо втрачати тих, хто мав би творити націю та розбудовувати нашу державу. Розумію, що жодні слова не загоять біль від втрати найрідніших людей. Наш обов’язок – пам’ятати про неоціненний подвиг кожного, хто боронив та продовжує виборювати нашу незалежність. Надто висока ціна, надто…Однак маємо жити далі та будувати країну, про яку мріяли наші захисники» – зазначив Анатолій Катеренчук.

Вічна пам’ять полеглим Героям! Сил та мужності рідним і близьким!

Немає опису.