23 серпня – День Державного Прапора України!

Віктор Паламарчук, перший заступник голови Хмельницької РДА, взяв участь у церемонії підняття державного прапора України.
23 серпня, за участі керівництва області та міста, представників підприємств, установ та організацій, духовенства та громадськості відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора з нагоди одного з найвеличніших свят нашої держави – Дня Державного Прапора України.
Учасники заходу вшанували пам’ять захисників та захисниць нашої держави хвилиною мовчання.
Державний Прапор – це символ єдності, боротьби за свободу і гідність. Сьогодні, коли Україна знову виборює за свою незалежність, синьо-жовтий стяг набув ще більшого значення для кожного українця. Наш прапор – це сила та незламність. Він є оберегом для кожного воїна, який несе його під серцем, йдучи вперед до омріяної Перемоги.
Не зважаючи нінащо, ми як ніколи віримо, що перемога неодмінно буде за нами! І наш український прапор майорітиме у всіх куточках нашої Незалежної України!!!