24 вересня – Всеукраїнський день дошкілля!

Вітаємо всіх працівників дошкільних навчальних закладів району, які щоденно віддають тепло своїх сердець дітям, з Всеукраїнським днем дошкілля!

Професія, яка  вимагає глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи, тому що виховання, яке закладається в перші роки життя дитини, служить опорою майбутнього розвитку.

Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.

Міцного Вам здоров’я, родинного благополуччя, любові, здійснення мрій та успіхів у вашій важливій роботі! Нехай доброта і педагогічна майстерність роблять кожен день ваших вихованців радісним та щасливим!