Анатолій Катеренчук вручив почесні відзнаки «Мати – героїня»  матерям з Хмельницького району.

Начальник Хмельницької районної військової адміністрації, Анатолій Катеренчук, вручив почесні відзнаки «Мати – героїня»  матерям із Ярмолинецької, Городоцької, Сатанівської, Війтовецької та Волочиської територіальних громад.
Відповідно до Указу Президента України від 29 січня 2024 року №33/2024 « Про присвоєння почесного звання « Мати – героїня» за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку Присвоїти почесне звання « Мати – героїня»:
  •  Стець Оксані Миколаївні
  •  Тритяк Олені Володимирівні
  •  Лаврик Тетяні Миколаївні
  •  Поліговій Поліні Антонівні
  •  Радюк Ользі Анатоліївні
  •  Суходолі Людмилі Григорівні
  •  Загородній Аллі Андріївні
  •  Мудрук Надії Анатоліївні
«Як батько трьох дітей, добре знаю, скільки сил, любові, терпіння, жертовності, самовідданості потребує виховання однієї дитинки. А коли у родині п’ятеро діток і більше? Це справжній героїчний вчинок , гідний найвищого визнання!
Щиро захоплююсь їх мужністю, мудрістю та безмежною любов’ю до дітей. Кожна з цих жінок – є прикладом для нас усіх, особливо у час війни! Низький уклін матерям, котрі народили та виховали славних захисників та захисниць українського народу.

Бажаю їм міцного здоров’я, довгих літ життя,сімейного благополуччя, безмежної радості від дітей та онуків під мирним українським небом» – зазначив під час вручення очільник району