3 вересня – День підприємця України

Шановні підприємці!

Уже традиційно у першу неділю вересня у нашій державі відзначається професійне свято – День підприємця. Підприємництво відіграє важливу роль у здійсненні економічних реформ в Україні, становленні і розвитку національної економіки.

На сучасному етапі підприємницька діяльність – це розвиток економіки в різних сферах – виробництві, торгівлі, транспорті, будівництві, наданні послуг, тощо. Завдяки підприємцям значною мірою забезпечується наповнення бюджетів всіх рівнів, окрім цього ви проявляєте активну громадську та життєву позицію.

У непростий для нашої країни час підприємці району активно допомагають військовослужбовцям, які захищають територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. Велика повага Вам за добрі справи і щирі слова подяки всім підприємцям та волонтерам району.