Звернення Володимира Зеленського

Зараз всі ми в Україні повинні діяти так само згуртовано і ефективно, як у перші тижні та місяці цієї війни, коли Україна взяла ініціативу і почала перетворювати ситуацію на користь нашої держави. Тепер ми зробили точно те саме – вкотре довели, що ми, українці, здатні досягати своїх цілей у будь-якій ситуації – здатні відстоювати свої інтереси та незалежність. І ми повинні повністю використовувати свої досягнення. І ми це зробимо.
Звертаємо увагу на кожен напрямок оборони нашої держави. На всі передові напрямки. Донецька область – Покровський, Торецький, Краматорський напрямки. Харківська область. Південь. Особлива увага приділяється Курській області, а відтак і захисту всіх наших прикордонних громад поряд. Чим більше знищується військова присутність РФ у прикордонній зоні, тим ближчим буде мир і реальна безпека для нашої країни. Російська держава має відповідати за скоєне. І так і є.
Я пишаюся нашим народом! Слава Україні!