Анатолій Катеренчук передав нагороди родинам захисників

Віддаємо шану кожному полеглому Захиснику!
Сьогодні мав за честь спільно з головами громад та представниками Хмельницького районного та місцевого ТЦК та СП передати високі державні нагороди родинам наших полеглих Героїв, які до останнього подиху боронили нашу державу.
Відтак, згідно Указу Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” III ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців Городоцької громади:
  •  Солдата Олександра Сердечного
  •  Солдата Вадима Ярошенко
  •  Солдата Романа Водяного
  •  Старшого солдата Віталія Ясінського
  •  Солдата Ярослава Скочеляса
Військовослужбовця Війтовецької громади:
  •  Солдата Володимира Короля
Військовослужбовців Волочиської громади:
  •  Старшого солдата Олександра Байду
  •  Солдата Ібрагіма Оздоєва
Військовослужбовця Сатанівської громади:
  •  Солдата Олександра Сокуренка
Також нагороджено (посмертно) військовослужбовців Ярмолинецької громади:
  •  Солдата Дениса Новаковського – медаллю «Захиснику Вітчизни».
  •  Майора Михайла Чайковського – орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня.
“Жодні слова та нагороди не зможуть втамувати нестерпний біль втрати рідної людини. Дуже важко дивитися в ті материнські очі, в яких згасла остання надія. Боляче спостерігати за дружинами та дітками, які лишилися без люблячих чоловіків та турботливих батьків. Нажаль, це наша сьогоднішня страшна реальність. Наші Герої зробили усе можливе аби вигнати окупанта з рідної землі” – зазначив Анатолій Катеренчук.