Анатолій Катеренчук провів апаратну нараду

16 січня 2024 року, начальник Хмельницької районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук та перший заступник  Віктор Паламарчук провели апаратну нараду.

У апаратній нараді прийняли участь Заряна Попадіна, заступниця голови, Вадим Штойко керівник апарату та керівники структурних підрозділів адміністрації.

Головними питаннями, які обговорювались під час проведення апаратної наради, були:

• впорядкування архівних матеріалів та оприлюднення списку установ, організацій, підприємств документи яких зберігаються в архівному відділі Хмельницької районної державної адміністрації станом на  01 січня 2024 року;
  • робота відділу підтримки ветеранів та членів їх сімей, надання юридичних та психологічних консультацій, проведення тренінгів;
  • виконання Законів України, Указів Президента України, Кабінету Міністрів, розпоряджень Хмельницької обласної державної адміністрації;
  • готовність та робота пунктів незламності на випадок надзвичайних ситуацій;
  • надання безоплатної правової допомоги та юридичних консультацій;
  • подання планової звітності управліннями та відділами адміністрації.

Під час наради керівники структурних підрозділів прозвітували про основні напрямки своєї діяльності, виокремили проблемні питання у відповідних галузях й шляхи їх вирішення та визначили пріоритети на поточний період.

По завершенню апаратної наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.

Завдання отримані, робота триває.