Анатолій Катеренчук провів підсумкову нараду з питань безпеки Хмельницького району

Сьогодні, Анатолій Катеренчук, провів підсумкову нараду з питань безпеки Хмельницького району!

«В першу чергу хочу подякувати усім силам безпеки та оборони, за співпрацю та плідну командну роботу.

На жаль, нам довелося працювати у важкий воєнний час, коли що не день, то нові виклики та завдання. Однак, не зважаючи на усі труднощі, наш район завжди демонстрував досить високі результати. Хороші показники – це заслуга кожного з вас. Впевнений, так буде й надалі.

Завдяки нашій згуртованості та мудрості ми подолали чимало випробовувань й завжди працювали на випередження.
Горджусь, що маю за честь, йдучи пліч-о-пліч понад 2 роки, працювати з справжніми професіоналами, котрі віддані своїй справі та нашій країні. Бажаю кожному успіхів та нових досягнень під мирним українським небом!» – зазначив Анатолій Катеренчук.