Анатолій Катеренчук привітав бійців 86 окремого батальйону територіальної оборони

Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької районної військової адміністрації привітав, з нагоди Дня територіальної оборони, який ми відзначали напередодні, наш 86 батальйон!
“Відстань – не перешкода, коли хочеться особисто потиснути руку і сказати спасибі тим, хто не вагаючись взяв до рук зброю і став на захист нашої держави”
Про подвиги цих хлопців – ходять легенди. Разом з іншими підрозділами ЗСУ, вони перші заходили на позиції і звільняли населені пункти від окупації. Переконаний, їхні відчайдушні вчинки обов’язково увійдуть в історію!” – зазначив Анатолій Катеренчук.
Почесними грамотами Хмельницької  районної військової адміністрації було нагороджено представників 86 окремого батальйону територіальної оборони.
Дякуємо за ваш патріотизм та гідну громадянську позицію!
Міцного здоров’я вам, наснаги, оптимізму і швидкої перемоги!
Так тримати, хлопці! Все буде Україна!