Анатолій Катеренчук зустрівся з керівниками лісових господарств району

Анатолій Катеренчук, начальник районної військової адміністрації провів робочу нараду  з керівниками державних та комунальних лісових господарств району. У нараді також взяв участь перший заступник Віктор Паламарчук.

Кожен з очільників підприємства прозвітував про діяльність довіреного йому господарства. Обговорили також фінансово – економічні показники галузі та потенційні обсяги ресурсів лісогосподарських угідь.

Не оминули увагою і заходи протипожежної безпеки, адже зміна клімату призвела до збільшення кількості пожеж в лісових масивах та екосистемах. До слова, вчора Верховна рада проголосувала за проект щодо посилення контролю за збереженням лісів.

Окрім наповнення бюджету, лісівники сьогодні надають допомогу Збройним силам України.
Дякую усім, за конструктивний діалог та сподіваюсь на плідну співпрацю!

Вперед до Перемоги! Все буде Україна!