Фонд державного майна України інформує

З метою максимального інформування про продаж об’єкту малої приватизації
державної власності Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему – Державне підприємство “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” пропонується до продажу об’єкт малої приватизації, окреме майно:

– службове приміщення загальною площею 160,9 кв. м за адресою: Хмельницька область, Хмельницький район, м. Городок, вул. Шевченка Т., 39/19, що обліковується на балансі Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, код за ЄДРПОУ 21318350.

Служба з організації та проведення аукціону – Управління по забезпеченню реалізації
повноважень у Хмельницькій області, адреса: 29000, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, тел. (096) 049 43 91.

Інформація щодо об’єкту приватизації розміщена на сайті: privatization.gov.ua.